دکتر فهیمه شاهمیری

درباره دکتر فهمیه شاهمیری

متخصص کودکان و نوزادان در تهران

دکتر فهیمه شاهمیری متولد شهر کرج هستم. دوران پزشکی عمومی خود را در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندم. پس از آن بخاطر علاقه زیادم به کودکان در سال ۱۳۹۰ موفق به قبولی در رشته کودکان و نوزادان در همان دانشگاه شدم و در بیمارستان علی اصغر تهران دوره تخصص را زیر نظر اساتید برجسته این دانشگاه، گذراندم،

پس از گذراندن دوره طرح تخصص در بیمارستان امام خمینی شهر کنگان استان بوشهر موفق به اخذ پروانه طبابت شهر تهران شدم و از آن پس در بهترین بیمارستان های تهران از جمله نیکان، اقدسیه، نیکان غرب، محب کوثر، ایرانمهر و همچنین مطب شخصی ام به مدت حدود ۱۰ سال، به عنوان متخصص کودکان و نوزادان (متخصص اطفال)  تهران مشغول به کار هستم.

هدف من از راه اندازی این سایت افزایش سطح معلومات والدین نسبت به بیماری های شایع اطفال و کودکان عزیزشان می باشد. همچنین ارائه خدمات مشاوره آنلاین، مشاوره تلفنی و نوبت دهی اینترنتی ۲۴ ساعته هم در این سایت امکانپذیر می باشد.

لیست خدمات مطب

(دکتر فهیمه شاهمیری)

در جهت خدمت رسانی به شما عزیزان، در حال حاضر روزهای زوج از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و روزهای فرد از ساعت ۱۰ تا ۱۴ در مطب در خدمت بیماران عزیز هستم. در مطب ما، روزانه این خدمات ارائه می شود: